Świnoujście

znana miejscowość wczasowo uzdrowiskowa posiadająca długoletnią tradycję. Miasto jest najdalej wysuniętą na północny zachód miejscowością w Polsce. Ciekawe położenie na 44 wyspach z których 3 są zamieszkałe (Uznam, Wolin i Karsibór), oraz wspaniałe warunki klimatyczne powodują, iż okolice są chętnie odwiedzane przez turystów. Miasto posiada także ważne znaczenie jako port międzynarodowy z nowoczesnym terminalem promowym umożliwiającym połączenia ze Szwecją i Danią.

Bliskość granicy niemieckiej powoduje, iż miejscowość cieszy się także popularnością u naszych zachodnich sąsiadów. Szeroka plaża, czyste wilgotne powietrze z dużą zawartością jodu, łagodna zima to walory przyciągające nie tylko rzesze turystów ale także kuracjuszy pragnących podreperować swoje zdrowie. Dzięki wspaniale wyposażonej bazie noclegowo – zabiegowej leczy się tutaj choroby skóry, przemiany materii i układu krążenia.

Będąc tutaj warto wybrać się na spacer i obejrzeć piękny park zdrojowy założony przed 150 laty ze śródziemnomorską roślinnością oraz wiele zabytków minionej historii widocznej na każdym kroku. Dzięki władzom miasta odbywają się tutaj liczne imprezy kulturalno – rozrywkowe, które mile uprzyjemniają pobyt w tym wyjątkowym mieście.

Zapraszamy do Świnoujścia !

Adres

ul. Wyszyńskiego 10
72-600 Świnoujście
Zachodniopomorskie

Kontakt

rezerwacje-swiatowid@darmatur.pl
Telefon: (91) 321-21-96
Faks: (91) 327-90-83
Tel. kom. 690 990 200